Edinburgh Underground Tour
Bekijk tours

Het oordeel

De beste Edinburgh underground tour: één antwoord voor elke soort bezoeker

Twaalf tours, drie verschillende ondergronden en een reeks aanbiedingen die allemaal min of meer hetzelfde zeggen. Hier is een directe aanbeveling voor elke soort bezoeker, met de reden erachter, zodat je er nuttig mee oneens kunt zijn.

Een begeleide groep in een verlichte stenen kelder onder de South Bridge

Snel antwoord

Voor een eerste ondergronds uur in Edinburgh boek je de standaard keldertour voor €23: 12.500 reviews, authentieke ruimtes uit 1788 en het duidelijkste zicht erop. Wil je liever een bewaard gebleven straat zien dan lege ruimtes, boek dan Mary King’s Close voor €33, dat hier met 4,7 het hoogst scoort. Voor tieners is de Edinburgh Dungeon voor €22 — een attractie, geen historische plek.

De korte antwoorden

Beste overall
De keldertour€23 · 12.500 reviews
Mooist om te zien
Mary King's Close€33 · beoordeeld met 4,7
Beste prijs-kwaliteit
Old Town + kelders€18 · de goedkoopste manier naar beneden
Beste voor geschiedenis
De historische tour€23 · de brug uit 1788 zelf
Beste na zonsondergang
De late slot€25 · intenser uitgevoerd
Beste sfeer
Multi-zintuiglijk€31 · geluid en geur
Beste voor tieners
De Dungeon€22 · acteurs en ritten
Beste lange versie
Kelders met whisky€36 · twee uur
Beste twee-in-één
Kelders + kerkhof€25 · boven en onder
Annulering
Gratis tot 24 uurbij alle tours

Direct boeken

Elke Edinburgh ondergrondse tour, gerangschikt op prijs

Twaalf tours, van goedkoopst naar duurst, met welke ondergrondse ruimte elke tour betreedt.

Een kleine groep met een lamp in een stenen kamer onder Edinburgh
Hier het goedkoopstEén uur
1 uur

Old Town & Underground Ghost Tour

★ 4.4 · 1.871 reviews

  • Eén uur door Edinburghs Old Town
  • Verhalen over Schotlands duistere verleden
  • Hier het goedkoopst
  • Gratis annuleren
€18€18.35 / uur
Beschikbaarheid checken→
Een acteur die optreedt voor publiek in de Edinburgh Dungeon
Geen echte locatie80 minuten
80 min

The Edinburgh Dungeon

★ 4.6 · 1.716 reviews

  • 80 minuten door Edinburghs donkerste geschiedenis
  • Levende acteurs
  • Theatrale decors en drop ride
  • Gratis annuleren
€22€16.51 / uur
Beschikbaarheid checken→
Een rood verlichte stenen kamer onder de South Bridge in de avond
Na zonsondergang75 minuten
75 min

Evening Underground Ghost Tour

★ 4.4 · 4.063 reviews

  • 75 minuten onder Edinburghs straten
  • Waargebeurde verhalen over moord en hekserij
  • Bezoek aan Greyfriars Kirkyard
  • Gratis annuleren
€22€17.61 / uur
Beschikbaarheid checken→
De bakstenen tongewelven in de kelders onder de South Bridge
Geschiedenis eerst1,5 uur
1,5 uur

Old Town & Underground Historical Tour

★ 4.4 · 2.068 reviews

  • 1,5 uur rond Edinburghs Royal Mile
  • Lokale historicus met publicaties
  • Literaire helden en criminelen
  • Gratis annuleren
€23€15.29 / uur
Beschikbaarheid checken→
Een groep met gids in een verlichte stenen kelder onder de South Bridge
Onze topkeuzeMeest beoordeeld
1 uur

Underground Vaults Tour

★ 4.5 · 12.500 reviews

  • Eén uur onder Edinburghs Old Town
  • Begeleide wandeltocht
  • Meest geboekt
  • Gratis annuleren
€23€22.93 / uur
Beschikbaarheid checken→
De ijzeren poort van een Edinburghse kerkhof naast de ondergrondse route
Kelders + kerkhof1,5 uur
1,5 uur

Haunted Vaults & Graveyard Tour

★ 4.6 · 7.277 reviews

  • 1,5 uur langs spookplekken van Edinburgh
  • Greyfriars Kirkyard bezocht
  • Edinburgh Vaults bezocht
  • Gratis annuleren
€25€16.51 / uur
Beschikbaarheid checken→
Een donkere stenen gang onder de South Bridge laat op de avond
Late start75 minuten
75 min

Late-Night Vaults Terror Tour

★ 4.6 · 4.571 reviews

  • 75 minuten onder Edinburghs Royal Mile
  • Edinburgh Vaults inbegrepen
  • Steencirkelgewelf en marteltentoonstelling
  • Gratis annuleren
€25€19.82 / uur
Beschikbaarheid checken→
Een mistig Edinburghs kerkhof bij nacht naast de ondergrondse route
Laat en donker75 minuten
75 min

Extreme Paranormal Underground Ghost Tour

★ 4.3 · 885 reviews

  • 75 minuten door Schotlands hoofdstad
  • Edinburghs meest spookachtige kerkhof
  • Gids in historische kledij
  • Gratis annuleren
€25€19.82 / uur
Beschikbaarheid checken→
Een gids met een kaars in een lage stenen kamer onder Edinburgh
Geluid en geur75 minuten
75 min

Multi-Sensory Haunted Underground

★ 4.5 · 2.754 reviews

  • 75 minuten, Blair Street Underground Vaults
  • Originele spooktour
  • Multisensorische verhalenvertelling
  • Gratis annuleren
€31€24.95 / uur
Beschikbaarheid checken→
Een gids wijst op een bord voor opslagkelder in de kamers van Blair Street
Kleine groepHands-on
75 min

Small-Group Historic Vaults Tour

★ 4.7 · 614 reviews

  • 75 minuten naar Blair Street Vaults
  • Exclusieve toegang
  • Eeuwenoude artefacten aanraken
  • Gratis annuleren
€31€24.95 / uur
Beschikbaarheid checken→
Een verlichte gang in de Real Mary King's Close onder de City Chambers
Een straat, geen kelderBeoordeeld 4,7
1 uur

Real Mary King's Close

★ 4.7 · 4.457 reviews

  • Eén uur onder de Royal Mile
  • Volledig begeleide tour
  • Mensen leefden, werkten en stierven
  • Gratis annuleren
€33€33.03 / uur
Beschikbaarheid checken→
Een tafel met whiskyglazen in een stenen kelder in Edinburgh
Met een dram2 uur
2 uur

Vaults Evening Tour with Whisky

★ 4.7 · 2.798 reviews

  • Twee uur door Edinburghs Old Town
  • Afdaling in Blair St Underground Vaults
  • Langste tour hier
  • Gratis annuleren
€36€17.89 / uur
Beschikbaarheid checken→

De redenering

Waarom elke aanbeveling, in één regel per stuk

Als u het niet eens bent met een oordeel, is dit het deel om over te discussiëren.

  • De vaults-tour, voor een eerste bezoek

    Deze heeft meer recensies dan de andere negen vermeldingen samen, duurt een uur in plaats van negentig minuten lopen, en brengt u in de kamers in plaats van er vlakbij. Met €23 is het ook niet de duurste.

  • Mary King's Close, als u wilt zien in plaats van horen

    Het is de enige ondergrondse locatie in de stad die er nog steeds uitziet als een plek waar mensen woonden. Daarom scoort het 4,7 en daarom kost het €33.

  • De goedkoopste tour, als het budget de beperking is

    Voor €18 is dit een echte vaults-tour, geen compromis. U krijgt minder tijd en een grotere groep, en u gaat onder dezelfde brug door.

  • De historische tour, als de constructie u interesseert

    Negentig minuten met het viaduct uit 1788 als daadwerkelijk onderwerp. De tour om te boeken als u merkt dat u over bogen leest in plaats van over spoken.

  • De late tijdslot, als u gekomen bent om onrustig te worden

    Dezelfde kamers, elf uur 's avonds, hogere leeftijdsgrens, en bewust opgebouwd. Het is eerlijk over het feit dat het een voorstelling is.

  • The Dungeon, alleen als u weet wat het is

    Een attractie met acteurs en ritten op Market Street. Uitstekend voor tieners, en geen historische locatie. Per ongeluk boeken is de meest gemaakte fout in deze niche.

De enige beslissing die er meer toe doet dan welke rangschikking ook, is welke ondergrondse u bedoelt.

De vaults tegen de close→

Elke trip, actuele prijs

Alle tien, geprijsd

Goedkoopste eerst, met kosten per uur en welke ondergrondse elk bezoekt.

TourDuurPrijsWelke ondergrondseKosten per uurBeoordeling
Old Town & Underground Ghost TourHet goedkoopste uur onder de brug1 uur€18De kelders€18.354.4 · 1.871
The Edinburgh DungeonEen attractie met acteurs, geen historische plek80 min€22Geen — een attractie€16.514.6 · 1.716
Evening Underground Ghost TourDe avondtour in de South Bridge-kelders75 min€22De kelders€17.614.4 · 4.063
Old Town & Underground Historical TourDe brug en de kamers als het eigenlijke onderwerp1,5 uur€23De kelders€15.294.4 · 2.068
Underground Vaults TourDe standaard keldertour, meest beoordeeld in de stad1 uur€23De kelders€22.934.5 · 12.500
Haunted Vaults & Graveyard TourEen kerkhof en de kelders in één avond1,5 uur€25De kelders€16.514.6 · 7.277
Late-Night Vaults Terror TourDe late tour, intenser uitgevoerd75 min€25De kelders€19.824.6 · 4.571
Extreme Paranormal Underground Ghost TourDe kelders en een kerkhof, gericht op angst75 min€25Kelders + kerkhof€19.824.3 · 885
Multi-Sensory Haunted UndergroundDe originele Blair Street-keldertour75 min€31Blair Street-kelders€24.954.5 · 2.754
Small-Group Historic Vaults TourDe Blair Street-kamers, in een kleine groep75 min€31Blair Street-kelders€24.954.7 · 614
Real Mary King's CloseEen straat die de stad in 1753 overbouwde1 uur€33Mary King's Close€33.034.7 · 4.457
Vaults Evening Tour with WhiskyTwee uur, eindigend met een dram ondergronds2 uur€36De kelders€17.894.7 · 2.798
De volledige prijsvergelijking →

Veelgestelde vragen

Welke ondergrondse tour is het beste? Wij geven antwoord

Wat is de beste ondergrondse tour in Edinburgh?

De standaard keldertour voor €23 bij een eerste bezoek — authentieke ruimtes uit 1788 en 12.500 reviews, meer dan de andere negen aanbiedingen samen. Wil je liever een bewaard gebleven straat zien, kies dan voor Mary King’s Close voor €33.

Welke ondergrondse tour in Edinburgh heeft de beste reviews?

Qua score is dat Mary King’s Close en de tweeuurse keldertour met whisky, beide met een 4,7. Qua bewijsvoering is dat de standaard keldertour, waarvan de 4,5 rust op 12.500 beoordelingen.

Wat is de goedkoopste ondergrondse tour in Edinburgh?

€18 voor een uur dat eerst bovenlangs de Old Town gaat en daarna de kelders in duikt. Het is een echte keldertour, geen wandeltocht die langs een deuropening komt.

Moet je meer dan één ondergrondse tour boeken?

Alleen als de tweede een ander soort ondergronds is. Twee keldertours van dezelfde aanbieder laten je overlappende ruimtes zien. De kelders en daarna Mary King’s Close, op verschillende dagen, is de combinatie die werkt.

Is de duurste ondergrondse tour de beste?

Nee. De duurste hier is de tweeuurse tour met een dram voor €36, en wat je voor dat geld krijgt is tijd, geen betere ruimtes. De meest geboekte tour kost €23.

Verder lezen

Meer over het ondergrondse Edinburgh

Underground Vaults Tour

★ 4.9 · 646 reviews · Gratis annuleren 24 uur

€23meest geboekt Controleer data→